Tıpta Uzmanlık Tezi Danışmanlığı

Tıpta Uzmanlık Tezi Danışmanlığı Hizmeti

Doktor arkadaşlarımız uzmanlık alabilmek için "Tıpta Uzmanlık Tezi " olarak bilinen bir döküman hazırlamak zorundalar. Tez Merkezi olarak yoğun çalışma stresinden çıkamayan doktorlar için bu tezin yazımını hızlandıracak destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Polikinlikler içinde geçen hasta dolu yoğun günlerin arasında birde hafta boyunca nöbet tutan doktorlar için verdiğimiz bu hizmete oldukça önem veriyoruz.

Tez yazımızın oldukça hızlı bir şekilde olacak ve bunun yayına dönüştürülmesi zamanınızdan çok almayacak.

Kurumumuza başvuran doktorlar öncelikle Tez yazma konusunda ne kadar bilgisi olduğu değerlendiriliyor.

Tecrübesinin yeterli gelmeyeceğini düşündüğümüz doktor arkadaşlara alanında uzman personelimiz tarafından online eğitim verilerek destek olunuyor.

Tez ile ilgili genel bilgiler alındıktan sonra çalışma planı oluşturuluyor. Başlangıç noktasının değerlendirilmesi yapılıyor ve gerekli bilgilerin doğrulukları için ön çalışma yapılıyor.

Doktor arkadaşlarla beraber çalışma arkadaşlarımız arasında geçen dialoglar sonucunda doktorun tezini yazabilmesi adına destek verilmeye başlanıyor. Doktorlar kendi tezlerini oluştururken onlara yardımcı olunuyor.

Bu işbirliği içerisinde hem tezin bitirilme süresi hızlandırılıyor hemde doktor arkadaşımıza doğru tez yazımı hakkında bilgilendirme yapılmış oluyor. 

Tıpta Uzmanlık Tezi hakkında merak ettiğiniz soruları iletişim adreslerimizden yapacağınız görüşmelerle belirtebilirsiniz. 

Hızlı iletişim
  • 05446824690
  • 05446824690
  • bilgi@tezmerkezi.org.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim