Proje Fiyatlandırma

Uzman kadromuzla tüm projelerinize %100 onay garantisi veriyoruz!

Hazırlamanız gereken çalışma; bitirme projesi, lisans tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi ya da tıpta uzmanlık projesi gibi hangi proje olursa olsun tüm çalışmalarınıza onay alana dek ücretsiz danışmanlık sunuyoruz. Alanının uzmanları tarafından hazırlanan projeleriniz, en düşük hata payına sahip olarak hazırlanmakta ve bunun yanı sıra süreç içinde alınan dönütlere anında düzeltmeler yapılarak çalışmanın en iyi biçimde tamamlanması için uzman görüşlerini size anlık olarak sunulmaktadır. 

 

Projenin teslim edilmesinin akabinde alınan ödeme ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Çalışmanız size teslim edilmeden önce istediğiniz an çalışmanızın güncel halini bizden talep edebilir, proje süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Belirli tarihlerde yapılacak ara gönderimler ile çalışmanın tüm aşamaları hakkında bilgi alarak aynı zamanda çalışmanıza da hakim olma şansınızı elde edebilirsiniz. Ayrıca çalışmanızın teslimi aşamasında intihal raporu talep edebilir ve çalışmanın özgün değerini kontrol etme şansına sahip olabilirsiniz. 

 

Projeniz hakkında daha kapsamlı detay ve fiyat bilgisi öğrenmek için bilgi@tezmerkezi.org.tr mail adresinden ya da Whatsapp hattından bize ulaşarak anında fiyat alabilirsiniz.